Bugün saçlar konusunda da idol olmayı başarmış olan Rihanna saç modelleri hakkında modeller üzerinde duracağız. Ünlü sanatçı, bu zamana kadar birçok farklı saç stilini deneyerek aslında ciddi anlamda fark yaratmayı başarmıştır. Kadınların da zaman içerisinde kendileri için idol görmeye başladığı Rihanna, internet ortamında da ciddi anlamda ön plana çıkıyor.

Rihanna saç modeli örnekleri konusunda araştırılıyor ve kadınlar için örnek teşkil ediyor. Kısa saç modellerinden tutun da uzun ve extreme saç modellerine varana kadar her anlamda mükemmel seçenekler sunan bu modeller sizler için çok ciddi anlamda önem arz edecek ve fark yaratacak.

Rihanna Saç Stillerini Keşfedin

Rihanna, her zaman için yüz şekline en uygun ve kendisini en çok plana çıkaran saç modelleri üzerinde durdu. Bir dönem kısa saçlar ve asimetrik küt saç kesimi ile ön plana çıkan yıldız isim, kendisini çok daha fazla ön plana çıkarmayı başardı. Şimdilerde ise uzun ve dalgalı, biraz da dağınık saç modellerini fazlası ile tercih ediyor.

1# Asimetrik Küt Saç Kesimi

Rihanna’nın en popüler saç kesim modellerinden birisidir. Asimetrik kesim, yüz hatlarını çok daha fazla ön plana çıkarttığı gibi çok daha genç görünmesine yardımcı oluyor. Bu da fark yaratıyor.

asimetrik-kesim-kısa-saç-modeli-rihanna

2# Pixie Saç Modeli

Pixie kesim saçlar, yine ünlü ismin bir dönem en çok tercih ettiği ve en çok fark yaratan modellerden birisiydi. Kısa saçı her zaman daha fazla ön planda tutan Rihanna, kısa saçlarda çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Pixie bunlardan birisi.

rihanna-sac-modelleri
Rihanna Saç Modelleri

3# Rock’n Roll Saç Modeli

Kendi yüz şekli için ve müzik tarzı için en çok giden saç modellerinden birisi. Uzun saçları genellikle kahkül model ile sağa doğru toplayan sanatçının saçlarının sol tarafı ise tamamen üç numaraya düşürülerek extreme bir görüntü ortaya çıkarılıyor.

22

4# Uzun, Dalgalı ve Renkli Gölgeli

Rihanna bir dönem kabarık saçlara çok merak saldı. Özellikle bu saç üzerinde farklı renge sahip gölgeme ve dalgalı görüntü kendisinin en çok tercih ettiği seçeneklerden birisi olarak dikkat çekti. Yüzü de ciddi anlamda ön plana çıktı.

Rihanna-Saç-Modelleri-30

5# Klasik Küt Saç Modeli

Küt modeller her zaman en çok tercih ettiği saçlar oldu. Asimetrik kadar klasik küt saç modellerini de fazlası ile kullanan sanatçı, bu saç modelinde daima ısrarcı bir profil çizdi.

rihanna-kut-sac-modelleri

6# Yüksek Topuz Saç Modeli

Özel organizasyonlarda daha farklı bir profil çizen ünlü isim, özellikle yüksek topuz saç modelini daha çok seviyor. Uzun saçları kullandığı dönemde en çok ön plana çıkan detay diyebiliriz.

Rihannanin-Yeni-Sac-Modeli-4-430x626

7# Düz ve İpeksi Saçlar

Bebeksi yüzünü belki de en çok ön plana çıkaran saç modelleri olarak niteleyebileceğimiz bu mükemmel model, kendisini de aslında daha genç ve daha bebeksi gösteriyor. Bu da muazzam derecede fark yaratıyor.

Rihanna-Saç-Modelleri-18


1 YORUM

  1. Bu kadın bir efsane dünyada en iyi saç modelini kendine uygulayan sanatçı bence Rihanna. Sadece saç değil giyim tarzıda aynı şekilde 1 numara. Rihanna bu konuda kesinlikle tartışılmayacak tek isim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here