Türkiye genelinde en çok araştırılan konulardan birisi olan saç ekimi fiyatları konusu üzerinde biraz duracak ve elimizden geldiğince fikir edineceğiz. Sizlere sitemiz içerisinde bu önemli başlık ile alakalı olarak birçok farklı seçenek sunuyoruz. Her konuda detaylı bilgi edinebilmek için bundan böyle sitemiz, sizler için en önemli bilgi kaynaklarından birisi olma amacı içerisindeyiz.

Saç ekimi nedir sorusunun yanıtını da kısa süre önce vermiştik. Fiyatlar, bu operasyon öncesinde olmazsa olmaz seçeneklerden bir diğeri olarak dikkat çekiyor. Daha fazla detay üzerinde de durmamız gerekiyor. Hemen eğilim gösterelim.

morrismotley-short-haircut-men

Saç Ekimi Merkezleri

Saç ekimi konusunda artık yeni ihtisas süreçleri başladığından dolayı olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya gibi şehirlerde saç ekimi merkezleri kısa zaman içerisinde açıldı. Bu, aslında estetik cerrahi sınıfı içerisinde incelenen bir uygulama alanı olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Saç ekimi uygulamaları sayesinde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde doğal saçlara sahip olabilme şansına erişiyorsunuz. Tabi ki Türkiye genelinde artık bu konu üzerine eğilim çok çok daha fazla. Hal böyle olunca saç ekimi teknolojileri de fark yarattı.

Modern-Pompadour-Hairstyle-Idea

Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Bu konu, birçok farklı kritere bağlı olarak değişiklik gösterebilen bir konu olarak da dikkatleri çeker. Saç ekimi konusunda günümüzde uygulanan birçok farklı teknik söz konusudur. FUT ve FUE yöntemi olarak karşımıza çıkan saç ekim teknikleri sayesinde uygulama farklılıkları söz konusu olabilmektedir.

İki yöntem arasında uygulama farklılıkları, dolayısı ile fiyatlar üzerinde de son derece farklı seçenekleri bizlere sunar. Bu yöntemler üzerine değinecek olursak;

  • FUE Yöntemi: Saçların ense kökünden teker teker alınması ve sonrasında ekilecek bölgeye teker teker ekilmesidir. Bu yöntem, zahmetli ancak en kesin sonuçlar doğuran saç ekimi yöntemlerinden birisidir.
  • FUT Yöntemi: Bu yöntemde ise FUE yönteminin aksine saçlar, ense köklerinden bir bant yardımı ile alınır ve sonrasında köklerine ayrılır. Köklere ayrılan bu saçlar, ekilecek bölgeye teker teker ekilir ve sonrasında doğal seçenekler sunar.

Bu yöntemlerin uygulama aşamaları tabi ki fiyatlar üzerinde farklılık sunacaktır. Şehirden şehire ve uzmanların komisyon seçeneklerine de bağlı olarak kendi fiyat politikalarını belirlemesinden dolayı değişen seçenekler söz konusudur. Biz de yanlış bilgi vermemek amacı ile bu konu hakkında çok fazla seçenek üzerinde duramıyoruz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here