Siz değerli okuyucularımız için çok uzun bir süredir planladığımız 2018 yılbaşı çekilişi için tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak bu anlamda huzurlarınıza çıkmış olmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Web sitemiz her geçen gün biraz daha büyüyor. Bu büyüme, beraberinde o kadar iyi seçenekler getirdi ki ekip olarak en iyi seçenekleri sizlere sunmak adına somut adımlar attık.

Web sitemiz genel itibari ile saç bakımı üzerine sunduğu seçenekler ile de sizlerin kısa süre içerisinde beğenisini kazandı. Instagram üzerinde hazırlamış olduğumuz bu kampanya sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşmış olmayı hedefliyoruz. Şimdi sizlere görselimizi sunmak istiyoruz. Bu görsel, Instagram paylaşımınız için yeterli olacaktır.

Sacportali.com Yılbaşı Çekilişi
Sacportali.com Yılbaşı Çekilişi

Sacportali.com Instagram Yılbaşı Çekilişi

Tamamen ücretsiz bir şekilde düzenlemiş olduğumuz bu çekilişimiz, birçok kesimi kendisine ciddi anlamda hayran bırakacak. Yukarıdaki resmi bilgisayarlarınıza ya da akıllı telefonlarınıza kaydetmenizi önemle rica edeceğiz. Bu görseli siz değerli okuyucularımız paylaştıkça çekiliş hakkı kazanabileceksiniz.

Çekilişe katılım şartlarımız son derece basit. Ancak biz yinede sizlere hediyelerimizden de bahsetmek istiyoruz.

Sacportali.com Yılbaşı Çekiliş Hediyesi Hakkında

Bu çekilişimizde saçlarına özen gösteren kadınlara Redist 40 Overdose 5’li Süper Saç Bakım Setini hediye edeceğiz. Bu paketin içeriği o kadar zengin ki 360 derece saç bakımı imkanı sizleri bekliyor olacak. Paketin içeriği şu şekilde;

  1. Redist 40 SAÇ BAKIM ŞAMPUANI 40 Çeşit %100 DOĞAL BİTKİLER 500 ML
  2. Redist 40 2 FAZLI SAÇ KONDİSYONERİ 40 Çeşit %100 DOĞAL BİTKİLER 400 ML
  3. Redist 40 OVERDOSE SAÇ BAKIM YAĞI 150ML
  4. Redist 40 OVERDOSE SAÇ BAKIM MASKESİ 300ML
  5. Redist 40 OVERDOSE SAÇ BAKIM KÖPÜĞÜ 200ML

Sacportali.com Instagram Yılbaşı Çekilişi Katılım Şartları

Son derece pratik seçenekler istiyoruz. Hem daha geniş kitlelere yayılmak, hem de daha iyi seçenekleri sizlere sunabilmek en büyük amacımız. Katılım şartlarına geçecek olursak;

  1. @sacportalicom Instagram hesabımızı takip edin. (https://www.instagram.com/sacportalicom/)
  2. Hesabımızı takip ettikten sonra ÇEKİLİŞ GÖRSELİ altına yorum yaparak 3 arkadaşınızı etiketliyorsunuz. https://www.instagram.com/p/Bcxi-dTFBVK/?taken-by=sacportalicom
  3. Ekstra çekiliş hakkı için görselimizi Instagram hesaplarınızda #sacportaliyilbasicekilisi Hashtag’i ile paylaşın.

Sacportali.com Instagram Yılbaşı Çekilişi Bilgilendirme

Çekilişe katılacak gizli hesap sahibi üyelerimiz hesaplarını 24 saat için açık konuma getirmeleri gerekmektedir. Tüm paylaşımlar kontrol edilecektir. Aynı zamanda çekiliş hesapları bu yılbaşı ödülümüzden ne yazık ki faydalanamaz.

Sacportali.com Instagram Yılbaşı Çekiliş Tarihleri

Çekiliş katılım süreci 30 Aralık 2017 akşamı saat 20:00’a kadar devam edecektir. Çekilişimiz 31 Aralık 2017 tarihinde yapılarak sayfamızda kazanan ilan edilecektir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here