Bugün sizlerle birlikte sarışın kadınlar içerisinde fark yaratan Blake Lively saç modelleri üzerinde duracak ve en yeni örneklerini inceleyeceğiz. Sarı saç renginden asla vazgeçmeyen ve kullandığı saç tasarımları ile herkesin beğendiği kadınlardan birisi olan Blake Lively, kendi devrimini yaratma konusunda da en iyilerden birisi olarak ön plana çıkıyor kuşkusuz.

İlham veren saç modelleri kategorimizde bugünün yıldızı Blake Lively olacak. Birçok farklı zamanda denemiş olduğu farklı saç tasarımları ile gündemi ciddi anlamda meşgul eden ünlü oyuncu, kadınların günümüzde idol gördüğü isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor ve ön plana çıkıyor.

İlham Veren Blake Lively Saç Modelleri

Mükemmel bir güzellik, harika saç modelleri ile daha da iyi bir hale getirilebiliyor. Blake Lively bunun en büyük örneklerinden birisi kuşku yok. Şimdi sizlere kullandığı en iyi saç modellerinden birkaçını sunarak fikir edinmenizi sağlayacağız.

1# Lob İllüzyonlu Saç Modeli

Organizasyonlarda farklı görünümler ile karşımıza çıkıyor. Ancak asaleti yansıtan lob saç kesimi bu anlamda en önemli favorilerden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz.

alwaysblakelively-1

2# Dağınık Örgülü Saç Modeli

Uzun saçlı olduğu dönemde özellikle dağınık örgülü saç modellerini fazlası ile seven ünlü yıldız, retro akımına da çok ciddi anlamda öncülük etmeyi başarıyordu.

gettyimages-490533841-1507973420

3# Alçak Topuz Saç Modeli

Günlük saç modellerinden birisi olarak niteleyebileceğimiz bu model, pratik şekilde yapılabildiği gibi aynı zamanda kahkül seçenekleri anlamında da ünlü yıldıza farklı bir hava kazandırmış durumda.

alwaysblakelively-4

4# Uzun ve Dalgalı Saç Modeli

Perma uygulamalar zaten kadınların en çok ön planda tuttuğu seçeneklerden. Lively, kısa vadede adından söz ettirerek en iyi imkanları kullanıyor ve uzun saç trendini kendisi belirliyor.

alwaysblakelively-5

5# Uzun ve Düz Saç Modeli

Uzun saçlar bir dönem favorisiydi ve özellikle düzleştirilmiş, dalgalı görünüm kazandırılmış saçları ile son derece asil bir görünüme kavuşuyordu. Bu anlamda muazzam güzelliğini ön plana çıkarıyordu.

blake-lively-88690373

6# Dolama At Kuyruğu Saç Modeli

Uzun saçları ile birçok farklı modeli denemiş olan ve bu anlamda örnek teşkil eden Lively, dolama at kuyruğu modeli ile genç görünmenin sırlarını da kesin bir şekilde bizlere sunmuş gibi görünüyor.

blake-lively-147236077

7# Kıvırcık Saç Modeli

Kıvırcık saç modelleri ile alakalı olarak da zaman zaman denemeler yapan Lively, yine fark yaratan bir deneme ile bu anlamda fark yarattı ve kadınlar için örnek teşkil etmeyi başardı.

blake-lively-542251526

8# Alçak Topuz Düz Saç Modeli

Topuz modellerinden genel itibari ile vazgeçmiyordu. Önemli organizasyonlarda özellikle son derece simetrik yüz hatlarını da ön plana çıkarabilmek için yaptığı saç modeli tercihleri gerçekten ama gerçekten inanılmaz.

gettyimages-492582671


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here