Bir dönemin olmazsa olmazlarından birisi olan Scrunchie modası yeniden kendisini göstermeye başladı. Özellikle podyumlarda görmeye başladığımız bu moda, kısa zaman içerisinde kadınların genelinin benimsediği ve ön planda tuttuğu seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor diyebilmek mümkün.

Scrunchie trendi, birçok kişinin isim olarak yabancı olduğu seçeneklerden birisi olabilir. Aslında yüne yakın görünüme sahip bir toka türüdür. Saçları toplamak için son derece renkli ve bir o kadar da canlı görünüm kazandıran muazzam seçeneklerden birisi. Şimdilerde yeniden kendisini göstermeye başladı ve bu süreç çok hareketli bir süreç olacak gibi.

90’ların Scrunchie Modası Hem Sokakta, Hem Podyumda

90’lı yıllarda özellikle kadınların en çok benimsediği aksesuarlardan birisi olarak dikkatleri çeken Scrunchie, günümüzde özellikle defilelerde ünlü modacıların model saç dizaynlarında kullandıkları seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkması, süreci çok çok daha hareketli bir hale getirdi ve bu da beraberinde insanlar için önem arz eden bir başlık oldu.

bumbleandbumble

90’lı yıllarda kadınlar, günlükj yaşantılarında abartıdan uzak olduklarından dolayı saçlarını toplayabilmek için özellikle bu toka modelini tercih ederlerdi. Kullanımı son derece pratik olduğu gibi farklı renk seçenekleri ile de kadınları cezbeden diğer seçeneklerden biriydi. Günümüzde de artık bu trend çok ciddi anlamda ön plana çıkmaya başladı diyebiliriz.

bella-hadid-1496838598

Ünlü model Bella Hadid dahi yukarıdaki resimde görebileceğiniz üzere bu toka modelini tercih ederek tüm kadınlar için trendi işaret eden bir akımın başlangıcını yaparak çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Türkiye genelinde de zaten bu tokalar hali hazırda çok fazla tercih ediliyordu. Bizim için yeni bir trend değil belki ancak artık modanın önemli parçalarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

mansurgavriel-1510653679

Saç renginiz ile Scrunchie modeliniz arasında muazzam bir renk kombini oluşturmak yine tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekecek. Hal böyle olunca yukarıda sunduğumuz resimli örnekler yine sizler için en ideal seçeneklerden birisi olacak. Sizlerin bu anlamda kombin örnekleriniz mevcut mu?

gettyimages-845859852

Artık podyumlarda dahi karşımıza çıkan muazzam bir akım haline geldiğiniz söyleyebiliriz. Moda şu günlerde her anlamda şekilleniyor. Saç modelleri, saç aksesuarları ve saç renkleri gibi konularda farklı farklı trendler ön plana çıkıyor ve bizlerde bu anlamda sizlere en iyi örnekleri sunabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

gettyimages-845859692

Giydikleriniz ile dahi tokanızı renklendirebilir, kombin hale getirebilir ve kadınların özendiği bir isim haline gelebilirsiniz. Bu kış döneminin sonuna kadar Scrunchie en ciddi aksesuarlardan birisi olarak trendi belirleyecek.


1 YORUM

  1. Hem pratik hemde gayet şık duruyor. Zamanı olmayanlar içinde oldukça iyi bir yöntem. Giyim renginize uygun olursa çokta güzel görüntü oluşturur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here