Bugün Türkiye’nin en güzel kadınlarından birisi olarak kabul edilen Serenay Sarıkaya saç modelleri konusunda bir derlemeyi sizlere sunma yoluna gideceğiz. Adanalı dizisi ile birlikte kısa süre içerisinde ülke genelinde meşhur oldu. Bundan önde Miss Turkey seçilerek de yine yapımcıların dikkatini çekmişti.

Günümüzde ise ülkemizin en güzel kadınlarından birisi olarak kabul ediliyor. Peki ünlü isim saç modelleri konusunda ne gibi tercihlere sahip? Hemen bu anlamda bazı bilgileri sizlere sunalım.

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Genellikle sarı, açık kahve tonu saç rengi ile birlikte ülkemizde yeni bir trendi belirleyen isimlerin başında geliyor demek yanlış olmaz.

serenay-sarikaya-sac-modeli

Dalgalı saçları çok daha fazla tercih ediyor. Düz saçlardan ziyade dalgalı ve hacimli saçların kadınları daha çekici kıldığına inanıyor.

serenay-sarikaya-sac-ornekleri

Yüz hatlarını daima ön plana çıkarmak en büyük önceliklerinden birisi. Makyajını da çok abartılı hale getirmeden duru güzelliğini ön plana çıkarıyor.

serenay-sarikaya-sac-rengi

Saçlarını düzleştirdiği zaman genellikle iki yana ayırarak tercih ediyor. Bu şekilde yine yüz hatları geri plana atılmıyor. Gözleri, dudakları ve bakışlarındaki keskinlik daha belirgin hale geliyor.

serenay-sarikaya-sac-modelleri-2018

Çekici bir görünüm için öncelikleri mevcut. Bu önceliklerin başında da yerine göre saç modeli tercihleri ön plana çıkıyor. Öyler ki bu saç modeli de tek yanda toplanmış düz bir saç modeli.

Serenay-Sarıkaya-Saç-Modeli

Dalgalı, kıvrımlı, modern, doğal ve göz alıcı. Farklı seçenekleri denemekten kaçmayan cesur isimlerden birisi. Serenay Sarıkaya saç modelleri açısından kadınlar için bir idol olabilir.

serenay-sarikaya-sac


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here