Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte Sibel Can yeni saç rengi ve saç modelleri üzerinde duracak ve fikir sahibi olacağız. Türkiye’nin en güzide sanatçılarından birisi olarak dikkat çeken ünlü isim, aynı zamana güzelliği ile de kadınların en çok idol gördüğü isimlerden de birisi durumunda.

Nitekim internet üzerinde Sibel Can ile alakalı detaylar internet üzerinde ciddi anlamda araştırılıyor. Özellikle O Ses Türkiye jüriliği ile geçtiğimiz sene yeniden gündeme bomba gibi oturmuştu. Ünlü isim, yeni kullandığı saç rengi ile adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

Sibel Can Türk Kahvesi Saç Rengi

Sibel Can Yeni Saç Rengi

Türk kahvesi saç rengi, son dönemlerde ciddi anlamda yaygınlaşmaya başladı. Ancak rengin öncü isimlerinden birisi olarak da Sibel Can ön plana çıktı diyebiliriz. Yukarıdaki resimde de bunun en iyi örneğini bizzat görebilme şansına sahipsiniz. Ünlü isim, gözlerini ön plana çıkarak saç rengi tercihleri ile her zaman için ön plana çıkmayı başardı.

Parlak bir görünüm ile mükemmel seçenekler ön plana çıkıyor da diyebiliriz sanırım. Özellikle düz saçlarda mükemmel ötesi bir görünümden bahsediyoruz. Dolayısı ile saç modelleri ile alakalı olarak da sizlere ünlü ismin seçeneklerini sunacağız.

Sibel Can Saç Modelleri

Sibel Can Saç Modelleri

Sürekli yeni saç modelleri üzerine eğilmek yerine saç modeli konusunda alışkanlıkları olan isimlerden birisidir. Saç konusunda özellikle yüz hatlarını çok fazla kapamayacak seçenekler üzerine ciddi anlamda eğiliyor.

sibel-can-sac-modeli

İlerleyen yaşına rağmen hala mükemmel görüntüsünü ve formunu korumayı başaran mükemmel bir güzellik. Özellikle uzun saç modellerini ciddi anlamda tercih ediyor. Uzun saçları özellikle kimi zaman dalgalı şekilde kullanarak daha fazla ön plana çıkmayı başarıyor diyebiliriz. Tabi ki günümüz trendlerini de göz önünde bulundurduğunu ciddi anlamda ön plana çıkarıyor diyebiliriz.

sibel-can-sac-modasi

Güneşi üzerine alarak aynı şekilde yansıtan mükemmel ötesi Türk kahvesi saç rengi ile birlikte kimi zaman kızıl ve koyu kahve saç renkleri ile de ciddi anlamda fark yaratıyor. Düz saçlar. Özellikle kakül modelleri de bir dönem çok ciddi anlamda tercih etmişti. Kakül seçenekleri iki yana ayırarak da muazzam örnekleri bizlere sunuyor.

s-ef57dc492aa632265496443ac361867a66f38396

Tabi ki görebileceğiniz üzere bukleli bir görünüm de yine mükemmel örnekleri sizlere sunuyor. Saç renklerindeki parlak görünüm ile her zaman daha fazla ön planda. Aynı zamanda yüz hatları kesinlikle gizlenmiyor. Doğru makyaj tekniği ile de istenilen görüntüye çok daha kolay bir şekilde ulaşmayı başardığını da net olarak görüyoruz.

sibel_can_sac_modeli_05

Yukarıdaki resimde de ciddi anlamda fark yaratan isimlerden birisi olarak ön planda kuşkusuz. Saç modelleri konusunda sizlerde önerileri bizlere sunabilirsiniz. Daha iyi örnekler için günlük olarak sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here