Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte soğuk platin saç rengi üzerine en iyi örnekleri inceleyeceğiz. Türkiye genelinde kadınların en çok üzerinde durduğu seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeken soğuk platin, zaman içerisinde kadınların ön plana çıkmak ve fark yaratabilmek için kullandıkları en iyi örneklerden birisi olarak dikkatleri çekti diyebiliriz.

Soğuk platin saç rengi kullanan ünlüler ile alakalı olarak da bu makalemizde en geniş kapsamlı bilgileri sizlere sunarak fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Türkiye genelinde saç renklerine karşı bu denli ilgi sunulması, sitemiz içerisinde de içeriklerimizi sizlere daha net sunabilmek adına bizi teşvik eden en önemli seçeneklerden birisi.

Soğuk Platin Saç Rengi Kullanan Ünlüler ve Saç Örnekleri

Çok çok fazla örnek var. Özellikle bu saç renginin trend hale gelmesi ile birlikte ünlülerin geneli bu model üzerine eğilim gösterdi ve çok ciddi anlamda fark yarattı. Şimdilerde ise daha geniş kapsamlı seçenekleri araştıran kadınlara önerilerimiz var.

1# Kim Kardashian

Ünlü isim, kısa bir zaman dilimi içerisinde soğuk platin rengine geçti ve ıslak görünümlü kullandığı saçları ile trendi sizlere sunmayı başardı.

ag11116

2# Cara Delevingne

Moda sektörünün de ünlü yüzlerinden birisi olan Cara, farklı bir tonda soğuk platin rengi kullanarak yine adından söz ettirmeyi başardı diyebiliriz.

dara-delevingne

3# Solange

Kıvırcık saçlarda nasıl durduğunu merak eden kadınlar için Solange, bu anlamda en iyi örneklerden birisi olarak dikkat çekecek.

solange

4# Claudia Schaffer

Dünyaca ünlü Alman model de yıllardır kullandığı soğuk platin sarısı saç rengi ile kendisini ön plana çıkarmayı ciddi şekilde başarıyor da diyebiliriz.

claudia-schaffer

5# Jeniffer Lawrence

Ünlü oyuncu her geçen gün biraz daha ön plana çıkarken kullandığı olmazsa olmaz saç rengi kuşkusuz ki soğuk platin oldu. Güzelliğini bu şekilde daha fazla ön plana çıkardı.

jeniffer-lawrence

6# Vanessa Hudgens

Ünlü oyuncu ve sanatçı Vanessa, platin rengine geçtiğinden beri internet ortamında kadınların ekol olarak en çok aradığı isimlerden birisi olarak dikkatleri çekti.

vanessa-hudgens

7# Zoe Kravitz

Uyumsuz filmi ile kısa zaman içerisinde şöhret basamaklarını tırmanan ve adından söz ettiren Zoe Kravitz, yine bu saç rengi ile de adından ciddi şekilde söz ettirdi.

zoe-kravitz

8# Charlize Theron

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Charlize Theron, yıllardan beridir kullanmakta olduğu soğuk platin renginin en eski ve en göz önünde temsilcilerinden birisi durumunda.

charlize-theron

9# Kylie Jenner

Kısa bob saç kesimine kısa bir zaman öncesinde geçen Jenner, saç rengi olarak da yenilik yaparak soğuk platin saç rengini tercih etti ve adından söz ettirdi.

kylie-jenner

10# Katy Perry

Dünyaca ünlü İngiliz sanatçı, kısa bir zaman dilimi öncesinde kısa saç modeline geçtiği gibi soğuk platin saç rengini tercih etti.

katy-perry


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here