Bugün ki makalemizde kadınlar için en önemli materyallerden birisi olan topuz süngeri nasıl kullanılır sorusuna yanıt vereceğiz. Saç şekillendirme açısından son derece önemli ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye genelinde de fazlası ile tercih ediliyor. Bu noktada topuz süngeri, saçlarınızda farklı görünümde topuz oluşturmak için idealdir.

Topuz Süngeri Nasıl Kullanılır?

  • İlk aşamada öncelikli olarak saçlarımızı yıukadıktan sonra ince bir lastik ile topuz yapıyoruz. Saçları arkadan ince lastik ile toplayarak aşağı salıyoruz.
  • Sonraki aşamada ise yapmış olduğumuz at kuyruğu modelini topuz süngerinin içerisinden dikkatlice geçiriyoruz.
  • Sıradaki aşamada ise topuzu tamamen süngerin etrafına dağıtacak şekilde ayarlıyoruz.
  • Sonrasında ise dağıttığımız saçları topuzun uçlarına da denk gelecek şekilde iyice katlıyoruz. Ortaya çıkan görüntü, son derece modern bir seçeneği sizlere sunuyor.

topuz-sungeri-ile-sac-yapimi

Topuz süngeri ile saç yapımı konusunda farklı farklı aşamalar kısa süre içerisinde kendisini gösterir. Bu aşamaları incelediğimiz zaman özellikle düz saçlarda çok etkili şekillendirme tiplerinden birisidir.

Topuz Süngeri Fiyatları

Sandığınız kadar zor bir süreç değildir. Topuz süngerleri, günümüz pazarında 4 TL ile 7 TL aralığında bir farklılık söz konusu hale geliyor. Dolayısı ile saç şekillendirme konusunda en büyük yardımcınız olacağını söyleyebiliriz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni örnekleri sizlere sunma yoluna gideceğiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here