Bugün farklı bir şekilde sizlere ünlü kadınları kısa saç modelleri ile alakalı olarak resimli örnekler verecek ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Türkiye genelinde özellikle kısa saç modellerinin kadınlar arasında yaygın hale gelmesi, bu anlamda ünlülerden ilham alma gereksinimini de beraberinde getirerek fark yarattı.

Web sitemizin saç modelleri üzerine sunduğu geniş kapsamlı seçenekleri geliştiriyoruz. Ünlü kadınların ilham veren kısa saç modellerini daha da yakından inceleyebilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Sizlerde yorumlarınızı en alt kısımdan bizlere sorunsuz bir şekilde iletin ve farkı görün.

Ünlü Kadınların Kısa Saç Örnekleri

Tabi ki çok fazla ünlü kadın kısa saç modelleri ile geçmişten günümüze fark yarattı. Ancak biz, kadınlar için her anlamda örnek teşkil eden ve bu anlamda adından söz ettiren kişileri sizlere sunmak, fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hangisini seçeceğiniz size kalmış. Modele bakın, görün ve örnek alın.

Selena Gomez

Günümüz moda ikonlarından birisi olan genç sanatçı Selena Gomez, sarı kısa ve dalgalı saçları ile adından bir dönem oldukça fazla söz ettirdi.

selena-876396342

Kristen Stewart

Alacakaranlık film serisi ile kısa zaman içerisinde hayatımıza giren ve adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başaran Stewart, son dönemde biraz daha sıradışı takılıyor ve kısa saçları ile ön plana çıkıyor.

kristen-stewart-530688870

Kylie Jenner

Jenner kardeşler zaten her zaman en ciddi moda ikonlarından birisi olmayı başardı. Kylie, özellikle platin sarı saç rengi ve küt saçı ile fark yaratarak gündemi belirledi diyebiliriz sanırım.

gettyimages-675636360

Lily-Rose Depp

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp’in kızı olarak dikkat çeken Lily-Rose, kısa zaman öncesinde geçtiği kısa saç trendine ayak uydurdu ve hala itina ile devam ediyor.

lily-rose-depp-468239308

Karlie Kloss

Dünyaca ünlü model Karlie Kloss, bir dönem kullandığı kısa saç modelleri ile alakalı olarak sizlere iyi imkanlar sunuluyor. En iyi örneklerden birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz.

gettyimages-675682502-1493716483

Zendaya

Yine son dönemin moda ikonlarından birisi olan Zendaya, kısa saçları ile bir dönem trendi belirleyen isimlerden birisi olarak dikkat çektiği için sitemizde de yer aldı.

zendaya-509742876

Bella Hadid

Ünlü Victoria’s Secret meleği, kullandığı saç modelleri içerisinde her zaman kısa saç seçeneklerini de ön planda tuttu ve bu anlamda en çok örnek alınan isimler arasına girmeyi başardı.

image1

Jeniffer Lawrence

Dünyanın en çok ön planda olan Hollywood bayan oyuncularından birisi olan Lawrence, sarışın saç rengi ile olduğu kadar kısa saç modelleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor diyebiliriz sanırım.

jennifer-lawrence-496560198


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here