Saç boyası denildiğinde akla gelen önemli firmalardan biri Voila’dır. Birçok ülkede satılan ve ilgiyle karşılanan Voila ürünleri uygun fiyat aralıklarıyla satılmaktadır. Voila saç boyası kullanan kullanıcılar zaman zaman olumsuz yorumlar yapsa da genel anlamda olumlu kalanlar bulunmaktadır.

Voila Diamond Serisi

Ülkemizde Voila saç boyası kullanan kullanıcılar genellikle Diamond serisini tercih etmektedir. Bu seri özellikle daha uzun süre kalıcılık vaat etmektedir. Saç boyalarında kullanıcıların en fazla dikkat ettiği konuların başında da kalıcılık gelmektedir. Diamond serisi ile kalıcılık vaat eden firma aynı zamanda zengin renk katalogu ile de dikkat çekmektedir.

Voila Diamond Serisi
Voila Diamond Serisi

Voila saç boyası tercih eden ve Diamond serisine yönelen kullanıcılar özellikle kahverengi ve kızıl tonları tercih etmektedir. Yoğun kıvam sunan bu ürünlerin en önemli avantajlarından biri de plastik ve kullanım kolaylığı sağlayan şişe ile satılmasıdır. Özellikle saç diplerine uygulama konusunda bu şişenin büyük artısı olmaktadır. Şişeyi sallayarak kısa sürede uygulamaya geçebilirsiniz.

Voila Nano Diamond Serisi

Nano teknoloji birçok alanda kullanılmaktadır. Nano teknoloji, maddenin moleküler seviyede kontrol edilmesi bilimidir. Bu teknolojiyi saç boyalarına uygulayan Voila saç boyası denildiğinde Nano Diamond serisi son dönemlerde öne çıkmaktadır. Özel teknolojiyle birlikte daha uzun süre kalıcılık ve daha fazla oranda parlaklık sunulmaktadır. Bu durum da kullanıcıları memnun etmekte ve daha fazla tercihte bulunmalarını sağlamaktadır.

Voila NanoDiamond Serisi
Voila NanoDiamond Serisi

Voila Nano Diamond serisinin en önemli artılarından biri de saçlarda oluşan beyazların çok iyi kapanmasıdır. Voila saç boyası konusunda bu seriyi tercih eden kişiler beyazların kapanmasından memnun olmaktadır. Saça zarar vermeyen özel dokusu bulunan bu ürün aynı zamanda yumuşaklık da sunmaktadır. Renk skalası son derece geniş olan bu seride mürdüm, yakut kızılı, bakır kahve, dore koyu kahve, sıcak çikolata, bal köpüğü, karamel, başak sarısı gibi renkler sunulmaktadır.

Voila Saç Boyası Renkleri
Voila Saç Boyası Renkleri

Voila saç boyası tercih ederken ihtiyacınızı belirleyip ürün almanızda büyük fayda vardır. Saç uzunluğunuza göre kaç tüp gerektiğine de dikkat ederek alım yapmanız gereklidir. Bu sayede evinizde rahatlıkla saçınızı boyayabilir ve yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here